فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.


در این گزارش آمده است: حسن روحانی رئیس جمهوری ایران در سفر به اروپا بار دیگر بر پایبندی کشورش به توافق هسته ای تاکید کرد.
وی گفت:'ما به جهان اعلام می‌کنیم که به پیمان منع گسترش سلاح‌های اتمی پایبندیم وبه همکاری‌های خودبا سازمان - ‌های بین‌المللی از جمله آژانس بین‌المللی هسته‌ای ادامه خواهیم داد  رئیس جمهوری ایران در دیدار با گروهی از ایرانیان ساکن سوئیس در واکنش به خط نشان های جدید واشنگتن علیه تهران گفت: 'آمریکایی‌ها گفته‌اند که قصد دارند مانع صدور نفت از ایران شوند. آنها نمی‌فهمند چه می گویند؛ چراکه بی‌معناست دیگر کشورهای منطقه به صادرات نفت خود ادامه دهند ولی نفت ایران صادر نشود. اگر قادر به انجام چنین کاری هستید، آن را انجام دهید تا نتیجه‌اش را ببینید.

رادیو بین المللی فرانسه افزود: در واقع این سخنان روحانی، واکنش تندی به سخنان برایان هوک مدیر بخش سیاست گذاری وزارت امور خارجه آمریکا است که تاکید کرده بود هدف آمریکا از اعمال تحریم‌ها بر ایران، رساندن درآمد نفتی این کشور به صفر است.
حسن روحانی توضیح بیشتری درباره واکنش احتمالی جمهوری اسلامی ایران در صورت تحقق قطع صادرات نفت از ایران نداد.
علاوه بر رادیو بین المللی فرانسه، سایر رسانه های فرانسوی نیز سخنان رئیس جمهوری ایران را بصورت گسترده بازتاب دادند.تاریخ : چهارشنبه 13 تیر 1397 | 23:38 | چاپ | نویسنده: morteza | نظرات (0) (0 لایک)
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.